DEMON CARS

Twoje Auto = Twój Styl

Nowa folia to niespotykane wcześniej na rynku najlepsze połączenie takich właściwości jak trwałość i klarowność. XPEL ULTIMATE charakteryzuje się wysokim połyskiem oraz dużą odpornością na szkodliwe oddziaływanie środowiska. Transparentna powłoka pozwala samoczynnie eliminować zarysowania, dzięki czemu nie ma potrzeby częstego polerowania powierzchni, grubość 150mikronów.

To ochrona przed uderzeniami żwiru, piasku, soli, rysami, wżerami z ptasich odchodów, sokami drzew, uszkodzeniami parkingowymi i innymi czynnikami oddziałującymi na powierzchnie samochodu. Wykorzystujemy najlepsze folie samochodowe- markowe rozwiązania wykonane z tworzyw sztucznych najwyższej jakości – takich, które zapewnią pojazdowi doskonały wygląd oraz odpowiednie zabezpieczenie dla szyb

OGROMNY WYBÓR KOLORÓW

PEŁNA OCHRONA LAKIERU

100% GWARANCJA JAKOŚCI

KOMFORT UŻYTKOWANIA

Poczuj emocje z Demon Cars.

Odkryj nowe oblicze swojego auta.

 

Nasza usługa foliowania pozwala na dowolny wybór koloru nadwozia.

 

Nasi klienci sami decydują o nowym kolorze, mogą zmienić kolor pojazdu w całości lub jego poszczególnych części takich jak : maska, dach lub inne elementy.

Z Demon Cars kompletnie zmienisz wizerunek Swojego samochodu.

Profesjonalnie wykonana zmiana koloru jest niewidoczna dla osoby oglądającej samochód z zewnątrz.

Cały proces zmiany koloru auta jest w pełni odwracalny - w każdej chwili możemy wrócić do oryginalnego lakieru. Oklejenie folią skutecznie zabezpiecza lakier przed blaknięciem i normalnym zużyciem co powoduje, że często zdjęcie folii ukazuje nowy błyszczący lakier - a to z pewnością zwiększa wartość przy sprzedaży.

Z Demon Cars zmienisz wizerunek Swojego auta i udoskonalisz wygląd poszczególnych elementów np. maska, drzwi, dach, lusterka.

PRZED

PO

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

DEMON CARS

kontakt@demoncars.pl

515 592 942

793 779 024

KOMFORT UŻYTKOWANIA

OGROMNY WYBÓR KOLORÓW

100% GWARANCJA JAKOŚCI