DEMON CARS

Auto detailing to doprowadzenie auta do nienagannego stanu wizualnego zarówno od strony wnętrza jak i lakieru. Demon Cars przeprowadza taką usługę zarówno na autach nowych jak i używanych. W autach prosto z salonu także można poddać takiemu procesowi. W takim aucie usuwane są mikro zarysowania transportowe, następnie lakier zabezpiecza się powłoką sealantu i wosku. Konserwuje się również plastikowe i gumowe elementy wnętrza. W starszych autach dochodzi korekta powłoki lakierniczej i czyszczenie nadkoli, wnęk komory silnika, bagażnika, szyberdachu oraz wnętrza.

Detailing wnętrz samochodowych : komory silnika  

Czyszczenie i zabezpieczanie tapicerek skórzanych  

Impregnacja tapicerek materiałowych, dachów cabrio oraz dywaników

Usługa Demon Cars to wyczyszczenie wszelkich elementów wnętrza od podsufitki poprzez fotele, podłogę po koło zapasowe w bagażniku. I aby efekt naszej pracy utrzymał się jak najdłużej, kolejnym etapem jest zabezpieczanie specjalnymi odżywkami plastików a tapicerkę zarówno tą materiałową jak i skórzaną po wyczyszczeniu możemy zaimpregnować.

Dekontaminacja lakieru (usuwanie mocno osadzonych nieczystości) Odświeżanie lakieru, korekta lakieru. Zabezpieczanie lakieru woskami, sealantami. Powłoki permanentne (kwarc,ceramika). Deironizacja i zabezpieczanie felg. Hydrofobizacja szyb. Polerowanie lamp.

DEMON CARS

Detailing z zewnątrz

KONTAKT

Twój e-mail:
Treść wiadomości:
Wyślij
Wyślij
Formularz został wysłany - dziękujemy.
Proszę wypełnić wszystkie wymagane pola!

DEMON CARS

kontakt@demoncars.pl

515 592 942

793 779 024

Polerujemy karoserię. Usuwamy rysy i zmatowienia powstałe na skutek codziennej eksploatacji samochodu. Zabezpieczamy lakier pojazdu zgodnie z Twoimi oczekiwaniami. Usługa Demon Cars to cały wachlarz możliwości zabezpieczenia karoserii – od wosków aż do zaawansowanych powłok ceramicznych.

Kotrzyści dla Ciebie

doskonała prezencja pojazdu

zwiększony komfort użytkowania

przedłużenie żywotności pojazdu

zwiększenie wartości rynkowej

usunięcie śladów dotychczasowej eksploatacji

podniesiona estetyka nadwozia

Twoje Auto = Twój styl